XVII Forum Przetargów Publicznych z udziałem mec. Piotra Trębickiego

03 października 2022

Forum Przetargów Publicznych to największa w Polsce konferencja poświęcona praktyce funkcjonowania systemu zamówień publicznych. W tym roku (10-12 października) grono najlepszych ekspertów i praktyków spotka się, aby przez trzy dni wspólnie omawiać problemy występujące w praktyce stosowania prawa zamówień publicznych.

Cel spotkania to przedstawienie praktycznych rozwiązań kwestii, które wzbudzają najwięcej wątpliwości. To doskonała okazja do wymiany doświadczeń pomiędzy wykonawcami a zamawiającymi.

W trakcie tego wydarzenia mec. Piotr Trębicki – specjalista prawa zamówień publicznych z naszej Kancelarii – przybliży następujący temat: „Sankcyjne przesłanki wykluczenia wykonawców w związku z konfliktem zbrojnym w Ukrainie – wątpliwości i dylematy a praktyka”.

Zapraszamy do wzięcia udziału w XVII Forum Przetargów Publicznych. Więcej informacji na temat tego wydarzenia znajduje się na stronie internetowej organizatora – Przetargi Publiczne, pod adresem: XVII Forum Przetargów Publicznych (przetargipubliczne.pl).

Do zobaczenia!

Wróć do aktualności
Telefon Telefon Telefon Telefon

Interesują Cię najnowsze zmiany w prawie?

Dołącz do grona subskrybentów LEGAL FLASH Kancelarii CZUBLUN TRĘBICKI

LEGAL FLASH to bezpłatne źródło informacji nt. bieżących zmian w prawie, mogących mieć realny wpływ na Państwa biznes, które omawiają i komentują prawnicy z Kancelarii CZUBLUN TRĘBICKI.
Nie spamujemy, a informujemy!