MENU

‹ Aktualności

Zdalnie czyli legalnie – nowy projekt z obszaru Prawa pracy w Kancelarii CZUBLUN TRĘBICKI
07.04.2021

Większość organizacji od roku funkcjonuje w trybie pracy zdalnej. Jest to nowa sytuacja dla wielu pracodawców, z którą wiąże się bardzo dużo pytań i wątpliwości co do stosowania przepisów Kodeksu pracy. Wymienić należy tu choćby organizację miejsca pracy, kwestie kosztów czy rozliczanie czasu pracy.

Kancelaria CZUBLUN TRĘBICKI, odpowiadając na potrzeby wielu pracodawców, rozpoczyna projekt „Zdalnie czyli legalnie”.

W każdą środę eksperci Prawa pracy będą dzielić się praktyczną wiedzą na temat organizacji pracy zdalnej, opracowanej na podstawie procedowanego projektu nowelizacji Kodeksu pracy. Każdy miesiąc będzie poświęcony innemu zagadnieniu. Nowy cykl będzie otwierać nagranie video, publikowane na początku miesiąca. Cały projekt zostanie zakończony wydaniem komentarza dot. regulacji pracy zdalnej oraz szkoleniem.

Z wielką radością rozpoczynamy projekt pierwszym nagraniem, na którym jego koordynatorka – radca prawny Karolina Bogumił-Łagowska, szef praktyki prawa pracy i prawa procesowego – opowiada o nowym przedsięwzięciu i najważniejszych problemach dla pracodawców, związanych z pracą zdalną.

Zapraszamy do śledzenia profilu Kancelarii CZUBLUN TRĘBICKI na LinkedInie oraz w serwisie YouTube oraz subskrybowania newslettera LEGAL FLASH! 

Obserwuj nas na LinkedIn
lub zobacz pozostałe aktualności ›
Obserwuj nas na LinkedIn
X
Link do PDF zostanie wysłany na podany adres email po wypełnieniu formularza: