MENU

‹ Aktualności

NOWE rozporządzenia i nowelizacje do nowej PZP - CYKL SZKOLEŃ Z NOWEJ USTAWY PZP_EKSTRA
22.12.2020

NOWE rozporządzenia i nowelizacje do nowej PZP

CYKL SZKOLEŃ Z NOWEJ USTAWY PZP_EKSTRA

Rewolucja w PZP właśnie się rozpoczęła. W ostatnich dniach 2020 r. w Dzienniku Ustaw miał miejsce istny wysyp rozporządzeń do nowej PZP. Wprowadzają one istotne zmiany i nowe obowiązki dla Wykonawców, jak choćby konieczność pozyskania nowych dokumentów podmiotowych, w tym zaświadczeń o niekaralności dla podmiotu (tzw. KRK zbiorowe) i dla osób wchodzących w skład zarządów, rad nadzorczych i prokurentów, o czym pisaliśmy w LEGAL FLASH-u. A to nie koniec nowości…

Właśnie nowym aktom wykonawczym do nowej PZP chcemy poświęcić dodatkowe – EKSTRA – szkolenie z cyklu nowej ustawy PZP.

Zapraszamy już w ten czwartek14 stycznia 2021 r. na warsztat, podczas którego zostanie omówionych pięć rozporządzeń do nowej ustawy PZP oraz nowelizacji nowej ustawy PZP:

  • w ramach ustawy z dnia 27 listopada 2020 r. o zmianie ustawy o umowie koncesji na roboty budowlane lub usługi, ustawy – Prawo zamówień publicznych oraz niektórych innych ustaw,
  • nowa przesłanka wykluczenia, tj. projekt ustawy o zmianie ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa oraz ustawy – Prawo zamówień publicznych.

Szkolenie odbędzie się w trybie online, który zapewnia bezpieczny, ale i aktywny udział i zaangażowanie uczestników. Ponadto, żeby urozmaicić i nadać dynamiki szkoleniu online, będzie ono prowadzone przez dwóch wykładowców.

Szkolenie poprowadzą wiodący eksperci z Kancelarii CZUBLUN TRĘBICKI: Joanna Hołowińska, adwokat/partner oraz Piotr Trębicki, radca prawny/senior partner.

Informacje organizacyjne:

  • DATA: 14 stycznia 2021 r., 9:45 - 15:30

W czasie szkolenia przewidziane są trzy przerwy.

  • MIEJSCE: streaming online
  • Koszt uczestnictwa*: 1.250 zł(+VAT)

*W przypadku rezygnacji z uczestnictwa w terminie do 2 tygodni przed datą rozpoczęcia szkolenia, Uczestnikowi przysługuje zwrot 50% kosztów szkolenia. W przypadku rezygnacji ze szkolenia w terminie krótszym niż 2 tygodnie przed terminem rozpoczęcia szkolenia, Uczestnikowi nie przysługuje zwrot kosztów szkolenia.

 

Obserwuj nas na LinkedIn
lub zobacz pozostałe aktualności ›
Obserwuj nas na LinkedIn
X
Link do PDF zostanie wysłany na podany adres email po wypełnieniu formularza: