MENU

‹ Aktualności

Jak legalnie zarabiać na sprzedaży ubezpieczeń w leasingu? – szkolenie online
18.08.2020

Jak zgodnie z prawem prowadzić sprzedaż ubezpieczeń, by nie narazić się na sankcje organu nadzoru i jednocześnie zachować rentowność? Na to pytanie odpowiedzą eksperci Kancelarii CZUBLUN TRĘBICKI podczas szkolenia online: „Jak legalnie zarabiać na sprzedaży ubezpieczeń w leasingu?”, które odbędzie się 22 września br. na platformie Microsoft Teams

Minęły już blisko dwa lata od wejścia w życie ustawy o dystrybucji ubezpieczeń. W tym czasie na rynku ukształtowały się pewne standardy i praktyki w zakresie sprzedaży ubezpieczeń. Znane są też pierwsze doświadczenia z kontroli KNF przeprowadzanych u dystrybutorów ubezpieczeń. Do tej pory inspekcje z UKNF sprawdzały działalność dużych spółek – towarzystw ubezpieczeń i multiagencji. Nadzorca nie wyklucza jednak, że postępowania obejmą też agentów sprzedających ubezpieczenia uzupełniające, w tym podmioty działające w branży leasingowej/CFM.

Dla firm, które zgłoszą przynajmniej 2 osoby, w cenie zostanie przeprowadzony (na bazie wcześniej przesłanej ankiety) wstępny audyt procesu dystrybucji ubezpieczeń w ramach struktur leasingowych podmiotu. Jego efektem będzie sporządzenie i przekazanie każdej ze spółek raportu przez ekspertów prawa ubezpieczeniowego z Kancelarii CZUBLUN TRĘBICKI.

Zgłoszenia są przyjmowane na adres: szkolenia@cztr.pl

Organizatorem szkolenia jest portal beinsured.pl. Patronat medialny objęli: Magazyn „Fleet”, portal informacyjny Fleet.com.pl, Magazyn „Menadżer Floty” oraz Magazyn FLOTA. Za stronę merytoryczną przedsięwzięcia odpowiada Kancelaria CZUBLUN TRĘBICKI.

Obserwuj nas na LinkedIn
lub zobacz pozostałe aktualności ›
Obserwuj nas na LinkedIn
X
Link do PDF zostanie wysłany na podany adres email po wypełnieniu formularza: