MENU

‹ Aktualności

Zaproszenie na bezpłatny webinar DYSTRYBUCJA UBEZPIECZEŃ W LEASINGU
30.06.2020

 

Kontrola KNF, obowiązek przeprowadzania szkoleń zawodowych… Czy na pewno wiesz już wszystko o dystrybucji ubezpieczeń w leasingu?

Minęły już blisko dwa lata od wejścia w życie ustawy o dystrybucji ubezpieczeń. W tym czasie na rynku ukształtowały się pewne standardy i praktyki, a swoje oczekiwania i wymagania co do sprzedaży ubezpieczeń i stosowania przepisów nowej ustawy przedstawił także organ nadzoru. Dotyczą one m.in. obowiązku przeprowadzenia szkoleń zawodowych i konsekwencji jego zaniechania czy stosowania APK. Ponadto, znane są już pierwsze doświadczenia z kontroli KNF przeprowadzanych u dystrybutorów ubezpieczeń.

Tą praktyczną wiedzą chcemy podzielić się z podmiotami, które odpowiadają za dystrybucję ubezpieczeń w branży leasingowej, zarówno jako agenci ubezpieczeniowi, jak i agenci oferujący ubezpieczenia uzupełniające. Zapraszamy już 16 lipca na bezpłatny webinar DYSTRYBUCJA UBEZPIECZEŃ W LEASINGU, organizowany przez portal beinsured.pl. Szkolenie poprowadzą eksperci prawa ubezpieczeniowego z Kancelarii CZUBLUN TRĘBICKI.

Rejestracja i dodatkowe informacje pod adresem: szkolenia@cztr.pl

 

Obserwuj nas na LinkedIn
lub zobacz pozostałe aktualności ›
Obserwuj nas na LinkedIn
X
Link do PDF zostanie wysłany na podany adres email po wypełnieniu formularza: