MENU

‹ Aktualności

Prawnik z głową w chmurach? To niekoniecznie musi być zła wiadomość!
09.03.2020

Świat zmienia się pod wpływem technologii. Doskonale o tym wiemy, w końcu doświadczamy tych zmian w każdym aspekcie życia. Zarówno prywatnie, jak i służbowo. Elektroniczne podpisy, e-dokumenty, przenoszenie zasobów z nośników fizycznych na cyfrowe – to tylko niektóre z udoskonaleń wykorzystywanych w biznesie. Co ważne, coraz więcej gałęzi gospodarki przenosi swoje usługi do świata on-line.

Nowe technologie to ogromny potencjał, ale i szereg zagrożeń. Doskonale wiedzą o tym nasi Klienci, którzy coraz częściej zgłaszają się do nas z pytaniami czy też wątpliwościami z zakresu prawa IT/nowych technologii. Jako, że zawsze chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, postanowiliśmy stworzyć bloga poświęconego tej tematyce. Bloga, na którym praktyczną wiedzę na temat nowych technologii znajdą zarówno dostawcy jak i odbiorcy usług informatycznych.

Z wielką radością zapraszamy zatem Państwa do naszej Chmury Prawnej - miejsca, gdzie zawiłości świata nowych technologii i branży IT spotkają się z prawnymi paragrafami. Brzmi ciekawie? Zapraszamy na www.chmuraprawna.pl

Obserwuj nas na LinkedIn
lub zobacz pozostałe aktualności ›
Obserwuj nas na LinkedIn
X
Link do PDF zostanie wysłany na podany adres email po wypełnieniu formularza: