MENU

‹ Aktualności

PZP i Ubezpieczenia to nie wszystko
25.02.2020

Rok 2020 jest bez wątpienia szczególny dla naszej historii. Dokładnie 10 lat temu założyliśmy Kancelarię CZUBLUN TRĘBICKI, wierząc, że wspólnie możemy stworzyć firmę, która zapewni wysoką jakość usług, połączoną z doskonałą wiedzą ekspercką. Ciągle rosnące grono Klientów utwierdza nas w przekonaniu, że ten cel udało się w pełni zrealizować.

Dekadę później jesteśmy zgranym, blisko trzydziestoosobowym zespołem, specjalizującym się już nie tylko w prawie ubezpieczeniowym, prawie instytucji finansowych czy też prawie zamówień publicznych, z którymi większość z Państwa nas kojarzy.

CZUBLUN TRĘBICKI to również doskonały dział prawa pracy, dwukrotnie wyróżniony w prestiżowym rankingu Chambers Europe (2018, 2019). Zespołem prawa pracy kieruje adwokat Magdalena Sudoł, posiadająca bogate doświadczenie zarówno w bieżącym doradztwie z zakresu HR, jak też w prowadzeniu spraw sądowych we wszystkich obszarach prawa pracy. Na sali sądowej spędziła dotychczas ponad 1.000 godzin.

Naszą kolejną wyróżniającą się praktyką jest prawo procesowe, prowadzone przez partnera Wojciecha Koślę. Mec. Kośla ma na swoim koncie doradztwo prawne oraz reprezentację podmiotów gospodarczych w postępowaniach spornych o charakterze precedensowym, dużym stopniu skomplikowania i wysokiej wartości przedmiotu sporu, obejmujące również sprawy związane z pozwami grupowymi.

Wśród naszych wiodących specjalizacji znajduje się również prawo spółek, które obejmuje kompleksowe doradztwo w zakresie tworzenia i bieżącego prowadzenia spółek handlowych.

Last but not least, praktyka prawa nowych technologii i prawa gospodarczego. Nasi prawnicy od lat oferują kompleksową obsługę przy wdrażaniu projektów informatycznych i utrzymaniu systemów informatycznych oraz doradztwo w szeroko rozumianym obrocie gospodarczym. Dlatego też postanowiliśmy stworzyć osobny dział, który będzie mógł Państwa wspierać w wyspecjalizowany sposób. Praktykę prowadzi radca prawny Marta Pasztaleniec, która w ostatnich latach świadczyła kompleksową obsługę prawną z zakresu prawa nowych technologii dla Klientów świadczących usługi informatyczne oraz dla odbiorców takich usług. Mec. Pasztaleniec kieruje zespołem oferującym wsparcie również w zakresie oceny i minimalizacji ryzyk związanych z realizacją wszelkiego typu kontraktów oraz reprezentacji Klientów w negocjacjach czy sporach z kontrahentami. Prawnicy tego działu posiadają szerokie doświadczenie w doradztwie w zakresie  e-commerce, świadczenia usług drogą elektroniczną oraz prawie własności intelektualnej i ochronie dóbr niematerialnych.

Niezależnie od rozwoju poszczególnych praktyk w ramach Kancelarii, z sukcesem oferujemy też kolejnym Klientom nasz unikalny Raport Prawny. W raporcie, w ustrukturyzowany sposób prezentujemy najważniejsze wydarzenia, orzeczenia, czy też przepisy prawne mające wpływ na bieżące prowadzenie działalności gospodarczej.

Z całą pewnością niektórzy z Państwa zetknęli się już z oceną ryzyk prawnych prowadzoną zgodnie z naszą autorską metodą LegalRAM©. LegalRAM© to narzędzie, które znacząco ułatwia ocenę wpływu określonych działań lub decyzji, również biznesowych, na sytuację prawną organizacji, która takie działania lub decyzje podejmuje. Jeżeli chcieliby Państwo otrzymać przykładowy raport prosimy o kontakt pod adresem: kancelaria@cztr.pl.

Zachęcamy wszystkich Państwa do skorzystania z szerokiego zakresu naszych usług, a ze swojej strony zapewniamy, że zespół Kancelarii CZUBLUN TRĘBICKI dołoży wszelkich starań, aby każde z Państwa zleceń zostało zrealizowane z zachowaniem najwyższych standardów pracy prawniczej.

Obserwuj nas na LinkedIn
lub zobacz pozostałe aktualności ›
Obserwuj nas na LinkedIn
X
Link do PDF zostanie wysłany na podany adres email po wypełnieniu formularza: