MENU

‹ Aktualności

Nowa ustawa Prawo zamówień publicznych jest już faktem
16.10.2019

Prezydent RP w dniu 14 października 2019 r. podpisał ustawę Prawo zamówień publicznych.

Przypomnijmy, Sejm opowiedział się za nowym Prawem zamówień publicznych 11 września br., a 24 września, Senat nie zgłosił do niej poprawek.

Tym samym nowe przepisy zaczną obowiązywać od 1 stycznia 2021 roku. Zarówno zamawiający jak i wykonawcy, jak również prawnicy, arbitrzy KIO oraz sędziowie sądów powszechnych mają kilkanaście miesięcy, aby nauczyć się nowych regulacji. A ponieważ nowa ustawa Prawo zamówień publicznych liczy sobie 682 artykuły, czyli prawie trzy razy więcej niż obecna ustawa Prawo zamówień publicznych, zachęcamy już teraz do zapoznawania się ze zmianami, jakie zaczną obowiązywać od stycznia 2021 r.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom już w najbliższy wtorek tj. 22 października br. zapraszamy Państwa na pierwsze bezpłatne Śniadanie z cyklu #NowePZPbeztajemnic, podczas którego, w luźnej atmosferze, porozmawiamy na temat nowego PZP. Zachęcamy do rejestracji pod adresem: m.murach@cztr.pl. Kolejne spotkanie w tym formacie obędzie się już listopadzie, więcej szczegółów prześlemy Państwu niebawem.

Mamy ponad rok do wejścia w życie nowych przepisów i wspólnie zdążymy się dobrze przygotować na nadchodzące zmiany!

Obserwuj nas na LinkedIn
lub zobacz pozostałe aktualności ›
Obserwuj nas na LinkedIn
X
Link do PDF zostanie wysłany na podany adres email po wypełnieniu formularza: