MENU

‹ Aktualności

CZTR z wyróżnieniami w prestiżowym rankingu Chambers Europe 2019 - DZIĘKUJEMY!
08.03.2019

Z wielką dumą przekazujemy Państwu informację, że Kancelaria CZUBLUN TRĘBICKI, kolejny rok z rzędu, wyróżniona została w międzynarodowym rankingu prawniczym Chambers Europe, będącym zestawieniem najlepszych kancelarii prawniczych z całej Europy.

Wyróżnienie to cieszy nas szczególnie, gdyż ranking Chambers Europe sporządzany jest w oparciu o opinie i rekomendacje zadowolonych Klientów. Jest to zatem nasz wspólny sukces!

W rankingu Chambers Europe 2019 utrzymane zostały indywidualne rekomendacje dla r.pr. Piotra Czubluna, który od 2015 r. rekomendowany jest w kategorii Ubezpieczenia oraz r.pr. Piotra Trębickiego, który od 2017 r. wyróżniany jest w kategorii Zamówienia Publiczne.

Kolejny rok z rzędu rekomendacje otrzymały również praktyka Prawa pracy prowadzona przez adw. Magdalenę Sudoł oraz praktyka Prawa zamówień publicznych prowadzona przez r.pr. Piotra Trębickiego.

Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym Klientom za wszelkie rekomendacje oraz okazane nam zaufanie, a wszystkim prawnikom i kancelariom wyróżnionym w rankingu – SERDECZNIE GRATULUJEMY!

Obserwuj nas na LinkedIn
lub zobacz pozostałe aktualności ›
Obserwuj nas na LinkedIn
X
Link do PDF zostanie wysłany na podany adres email po wypełnieniu formularza: