MENU

‹ Aktualności

CZUBLUN TRĘBICKI na XIII Forum Przetargów Publicznych
17.09.2018

W dniach 15-17 października br. w Jachrance k. Warszawy odbędzie się XIII Forum Przetargów Publicznych. Temat przewodni tegorocznej edycji brzmi: „Prawo zamówień publicznych – problemy występujące w praktyce i orzecznictwie z uwzględnieniem RODO i elektronizacji”.

Forum Przetargów Publicznych to największa konferencja w Polsce, która w całości poświęcona jest praktyce funkcjonowania systemu zamówień publicznych. Wydarzenie to już od kilkunastu lat gromadzi zarówno zamawiających, jak i wykonawców, a także grono najwybitniejszych ekspertów w dziedzinie prawa zamówień publicznych.

Kancelaria CZUBLUN TRĘBICKI zaproszona została do współpracy merytorycznej przy tym wydarzeniu. Partner Kancelarii Piotr Trębicki, ekspert ds. zamówień publicznych, zaproszony został do poprowadzenia warsztatów pt. ”Aktualność i ważność dokumentów składanych w ofertach w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w praktyce i orzecznictwie.” Warsztaty zaplanowano na 16 października br. Tego samego dnia, w ramach tzw. stolików eksperckich, uczestnicy forum będą mieli możliwość uzyskania darmowej porady prawnej od naszych ekspertów ds. zamówień publicznych. 

Więcej informacji o wydarzeniu znajdą Państwo na stronie organizatora.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu!

Obserwuj nas na LinkedIn
lub zobacz pozostałe aktualności ›
Obserwuj nas na LinkedIn
X
Link do PDF zostanie wysłany na podany adres email po wypełnieniu formularza: