MENU

‹ Aktualności

GDY KOŁEM SIĘ TOCZY – CZTR
10.04.2018

Zespół CZTR tworzą kreatywni ludzie z pasją do prawa, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Ale czy paragrafy i kodeksy to jedyne zamiłowanie naszych ekspertów? Co robią w wolnych chwilach? Jedni podróżują, inni piszą recenzje filmowe, startują w maratonach lub uprawiają różne aktywności sportowe. Jest jednak coś, zaraz obok wyżej wspomnianych paragrafów, co łączy nas równie mocno, szczególnie teraz, gdy wiosna zawitała do nas na dobre.

ROWER! Łączy nas rower. A czy jest coś gorszego niż niedokręcone siodełko czy niedopompowana dętka w trakcie wyczekanej przejażdżki? Postanowiliśmy tego nie sprawdzać i zrobiliśmy to co robimy najlepiej – rozwiązaliśmy problem, zanim jeszcze się narodził J

Z wielką przyjemnością prezentujemy STACJĘ NAPRAWY ROWERÓW CZTR, którą stworzyliśmy z myślą o wszystkich miłośnikach rowerowych przejażdżek. Stacja znajduje się obok naszego biura przy Wisłostradzie, vis-à-vis Warszawskiego Towarzystwa Wioślarskiego. Znajdą tam Państwo pompkę, śrubokręty i inne akcesoria pierwszej pomocy.

Życzymy zatem Państwu ciekawych ścieżek i sprzyjającego wiatru, a gdy zajdzie potrzeba zapraszamy na Powiśle – bo łączy nas rower!

Obserwuj nas na LinkedIn
lub zobacz pozostałe aktualności ›
Obserwuj nas na LinkedIn
X
Link do PDF zostanie wysłany na podany adres email po wypełnieniu formularza: