MENU

‹ Aktualności

Mec. Piotr Czublun prelegentem XI edycji Insurance Forum
04.04.2018

W dniach 10-11 kwietnia odbędzie się kolejna edycja Spotkania Liderów, na które składają się dwie konferencje: XV Banking Forum oraz XI Insurance Forum, w którym już po raz kolejny weźmiemy aktywny udział.

Insurance Forum to spotkanie liderów branży ubezpieczeniowej, miejsce wymiany wiedzy, doświadczeń i dyskusji o przyszłości rynku. Wydarzenie przeznaczone nie tylko dla stricte ubezpieczeniowców, ale także dla wszystkich zainteresowanych tym, co dzieje się i będzie się dziać w branży usług finansowych

Wśród zaproszonych ekspertów tegorocznej edycji wystąpi m.in. mec. Piotr Czublun, który już 10 kwietnia weźmie udział w panelu dyskusyjnym pt. „Deregulacje w czasie regulacji – czas zacząć? Wpływ deregulacji na konkurencyjność”. W trakcie tego bloku tematycznego zaproszeni goście postarają się odpowiedzieć m.in. na pytania: Jak nowe rozwiązania wpłyną na sieci dystrybucji, sposób i proces oferowania ubezpieczeń? Czy czeka nas nowa „wojna na procesy”, kto łatwiej, prościej i szybciej dla agenta i klienta? IDD i RODO - czy wprowadzenie powyższych przepisów będzie miało wpływ na poszczególne kanały dystrybucji? Co z odpowiedzialnością agenta za OFWCA?

Więcej informacji nt. wydarzenia znajdą Państwo pod linkiem.

Serdecznie zapraszamy!

Obserwuj nas na LinkedIn
lub zobacz pozostałe aktualności ›
Obserwuj nas na LinkedIn
X
Link do PDF zostanie wysłany na podany adres email po wypełnieniu formularza: