MENU

‹ Aktualności

CZUBLUN TRĘBICKI z wyróżnieniami w prestiżowym rankingu Chambers & Partners
08.03.2018

W tegorocznej edycji rankingu Chambers & Partners wyróżnieni zostali obaj partnerzy Kancelarii – Piotr Czublun oraz Piotr Trębicki. Rekomendowane zostały również: praktyka Prawa pracy prowadzona przez Edytę Defańską-Czujko oraz praktyka Prawa zamówień publicznych prowadzona przez Piotra Trębickiego.

Piotr Czublun, który od prawie 20 lat zajmuje się kompleksowym doradztwem prawnym dla klientów z różnych sektorów gospodarki, już po raz czwarty rekomendowany został w kategorii ’Bankowość i finanse: ubezpieczenia’ (Band 2).

Piotr Trębicki, który od ponad 15 lat doradza zarówno wykonawcom, jak i zamawiającym przy projektach prowadzonych w rygorze ustawy PZP, drugi raz z rzędu rekomendowany został w kategorii „Zamówienia Publiczne” (Up and Coming).

Chambers Europe jest niezależnym rankingiem międzynarodowym, w którym obowiązują trudne kryteria rekomendacji. O wskazaniu prawnika czy Kancelarii decydują przede wszystkim usatysfakcjonowani Klienci, którzy w ten sposób, anonimowo chcą docenić wkład prawnika w ich biznesowe sukcesy.

Dlatego serdecznie dziękujemy naszym Klientom za wszelkie rekomendacje oraz okazane zaufanie, a wszystkim innym wyróżnionym prawnikom – Serdecznie Gratulujemy!

Obserwuj nas na LinkedIn
lub zobacz pozostałe aktualności ›
Obserwuj nas na LinkedIn
X
Link do PDF zostanie wysłany na podany adres email po wypełnieniu formularza: