MENU

‹ Aktualności

Eksperci CZTR autorami Poradnika Prawnego Rzeczpospolitej: „Kontrola PIP w Firmie”
15.09.2017

Od kilku lat PIP realizuje długofalowe działania kontrolno-prewencyjne u pracodawców. Zgodnie z przyjętymi przez PIP założeniami w 2017 r. przeprowadzi ok. 79 tys. kontroli. Pracodawcy muszą liczyć się zatem tym, że będą kontrolowani i oceniani. Należy pamiętać, iż PIP może nakazać pracodawcy wypłatę zaległych wynagrodzeń, wstrzymać prowadzoną budowę, gdy zauważy naruszenia w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy czy nawet nie dopuścić do uruchomienia kolejnej hali produkcyjnej.

Eksperci z Kancelarii CZUBLUN TRĘBICKI przygotowali praktyczny poradnik, zawierający wiele przydatnych porad i cennych wskazówek zarówno przed, w trakcie, a dla tych mniej przygotowanych - po kontroli inspektora pracy. W opracowaniu, oprócz przedstawienia instrumentów PIP oraz środków służących weryfikowaniu legalności jej działań, znajdą Państwo również przykłady błędów pracodawców najczęściej popełnianych w trakcie kontroli.

Zachęcamy do pobrania pierwszej części poradnika. W celu otrzymania pełnej wersji prosimy o kontakt pod adresem: kancelaria@cztr.pl

 

Obserwuj nas na LinkedIn
lub zobacz pozostałe aktualności ›
Obserwuj nas na LinkedIn
X
Link do PDF zostanie wysłany na podany adres email po wypełnieniu formularza: