MENU

‹ Aktualności

CZUBLUN TRĘBICKI z wyróżnieniami w międzynarodowym rankingu Chambers & Partners
10.04.2017

W tegorocznej edycji rankingu Chambers & Partners wyróżnieni zostali obaj partnerzy Kancelarii – Piotr Czublun oraz Piotr Trębicki. Kancelaria jako zespół uzyskała również rekomendację w kategorii „Zamówienia Publiczne”.

Piotr Czublun rekomendowany został w kategorii ’Bankowość i finanse: ubezpieczenia’ (Band 2). Jest to dla niego trzecie wyróżnienie, w rankingu pojawił się również w 2016 i 2015 roku. Piotr Czublun od prawie 20 lat zajmuje się kompleksowym doradztwem prawnym dla klientów z różnych sektorów gospodarki. Jego klientami są największe polskie i zagraniczne firmy z branży ubezpieczeniowej. 

Piotr Trębicki wyróżniony został w kategorii „Zamówienia Publiczne” (Up and Coming). Od ponad 15 lat doradza zarówno wykonawcom, jak i zamawiającym przy projektach prowadzonych w rygorze ustawy PZP. Ma na swoim koncie liczne i spektakularne sukcesy w doradztwie w procedurach o wielomilionowych wartościach.

Chambers Europe jest niezależnym rankingiem międzynarodowym, w którym obowiązują trudne kryteria rekomendacji. O wskazaniu prawnika czy Kancelarii decydują przede wszystkim usatysfakcjonowani Klienci, którzy w ten sposób, anonimowo chcą docenić wkład prawnika w ich sukcesy w biznesie.

Dlatego serdecznie dziękujemy naszym Klientom za wszelkie rekomendacje oraz okazane zaufanie, a wszystkim innym wyróżnionym prawnikom – Serdecznie Gratulujemy!

Obserwuj nas na LinkedIn
lub zobacz pozostałe aktualności ›
Obserwuj nas na LinkedIn
X
Link do PDF zostanie wysłany na podany adres email po wypełnieniu formularza: