MENU

‹ Aktualności

Wykonawco! Czy znasz już platformę zamówieniową eKatalogi?
01.12.2016

eKatalogi to bezpłatne narzędzie, pomagające oferować i kupować produkty w szybki i prosty sposób, w przypadku zakupów do ustawowego progu 30.000 euro (418.000 euro dla zamawiających sektorowych). Kupowanie produktów i usług jest szybkie, efektywne i bezpieczne, bo maksymalnie ogranicza wszelkie formalności. Jest też w pełni zgodne z przepisami ustawy Prawo zamówień publicznych.

eKatalogi to szansa na pozyskanie nowych klientów czy ominięcie konkurowania z innymi wykonawcami w tradycyjnym przetargu. Zwłaszcza, jeżeli Twoja firma już zamieściła swoje produkty, a Twoi konkurenci – jeszcze nie ;-)

Zamawiający mogą wybierać produkty „z półki”, które już umieszczono w katalogu na określonych warunkach realizacji, albo mogą złożyć zapytanie ofertowe, jeśli jeszcze nikt nie proponuje poszukiwanych produktów czy usług. Wykonawcy z kolei mogą oferować swoje produkty poprzez zamieszczenie ich kart na platformie. Aby uruchomić całą procedurę wystarczy się zarejestrować, umieścić oferowane produkty lub usługi w zakładce „nabory”, poprzez wypełnienie karty produktu według szablonu. W jednym arkuszu można dodać nawet 10.000 produktów! Po zatwierdzeniu podpisem elektronicznym (można też korzystać z ePUAP-u) – katalog jest gotowy. Umowę z zamawiającym uznaje się za zawartą w momencie potwierdzenia przyjęcia zamówienia przez wykonawcę do realizacji. Narzędzie działa na najpopularniejszych przeglądarkach internetowych, ale też mobilnie, dzięki czemu do platformy można mieć dostęp przez cały czas.

UZP przygotował krótkie filmy instruktażowe, dostępne pod adresem: https://www.youtube.com/watch?v=lFpkfF47Io4

Warto poświęcić 10 minut na rejestrację – i zyskać znacznie więcej! Rejestracja odbywa się na stronie: https://www.ekatalogi.uzp.gov.pl/

eKatalogi można by nazwać „Allegro” czy „ebay-em” w zamówienia publicznych.

Drogi Wykonawco – Twoi konkurenci już tam są i handlują z Twoimi klientami. A to oznacza, że kilka przetargów, na które czekasz – może się w ogóle nie odbyć.

Obserwuj nas na LinkedIn
lub zobacz pozostałe aktualności ›
Obserwuj nas na LinkedIn
X
Link do PDF zostanie wysłany na podany adres email po wypełnieniu formularza: