MENU

O nas

Dostarczamy usługi o jakości porównywalnej do największych firm prawniczych, ale przy bardziej konkurencyjnym podejściu do rozliczeń finansowych.

Kancelaria CZUBLUN TRĘBICKI powstała na początku 2010 roku w wyniku połączenia indywidualnych praktyk r. pr. Piotra Czubluna i r. pr. Piotra Trębickiego. 

Podstawowe założenie biznesowe partnerów Kancelarii to stworzenie firmy prawniczej, która będzie dostarczać usługi prawne najwyższej jakości, porównywalnej do jakości usług oferowanych przez największe firmy działające na polskim i międzynarodowym rynku, ale przy bardziej konkurencyjnym podejściu do rozliczeń finansowych.

Dzięki ukierunkowaniu wiedzy i bogatemu doświadczeniu możemy dostarczać najlepsze rozwiązania prawne w zakresie działalności podmiotów gospodarczych, włączając w to zagadnienia korporacyjne, regulacyjne i procesowe, przy czym nasze główne specjalizacje to:

Kancelaria rekomendowana przez:

Co nas wyróżnia:

Współpraca oparta na takich podstawach spowodowała, że mimo stosunkowo krótkiej historii, możemy poszczycić się obsługą blisko dwustoma klientami korporacyjnymi. Jesteśmy dumni z tego, że znaczą ich część stanowią uznane i renomowane firmy funkcjonujące na rynku polskim jak i na rynkach zagranicznych.

Bardzo dziękujemy za okazane nam zaufanie. 


 

Interesują Cię najnowsze zmiany w prawie? Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grona subskrybentów naszego LEGAL FLASH'A! Wypełnij formularz.

lub poznaj nasz zespół ›
X
Link do PDF zostanie wysłany na podany adres email po wypełnieniu formularza: